POZNAJ AMSPORT

http://amsportpolska.pl/wp-content/uploads/2015/06/mark-390x780-1-390x780.jpg

AM SPORT jest partnerem żywieniowym profesjonalnych sportowców. Badamy, rozwijamy się oraz produkujemy suplementy diety dla lekkoatletów, miłośników fitness jak i również dla osób dbających o swoją sylwetkę.

Wszystkie suplementy marki AM SPORT zostały pierwotnie opracowane przez niemieckiego Lekarza i Olimpijczyka Igrzysk Olimpijskich z 1996 roku Marka Warnecke.

Wybieramy tylko składniki najwyższej jakości jednocześnie zachowując najwyższe standardy produkcji wszystkich suplementów. Dzięki tym zasadom nasze produkty są przeznaczone również do indywidualnego stosowania.

AM SPORT zaopatruje wielu utalentowanych oraz odnoszących sukcesy sportowców. Produkcja oraz skład suplementów jest konsultowany z zawodnikami, trenerami, dietetykami wielu czołowych drużyn sportowych. Korzystając z naszej szerokiej oferty masz pewność że produkty powstały przy współpracy z doświadczonymi sportowcami.

Wszystkie suplementy marki AM SPORT zostały pierwotnie opracowane przez niemieckiego Lekarza i Olimpijczyka Igrzysk Olimpijskich z 1996 roku Marka Warnecke.

W 2005 roku Mark w wieku 35 lat przeszedł do historii wracając ponownie do sportu jednocześnie stając się mistrzem świata w pływaniu stylem klasycznym na dystansie 50 m. Jednocześnie został on najstarszym mistrzem świata w tej dyscyplinie.

Opierając się na swojej wiedzy, doświadczeniu w sporcie i świadomości jak ważne dla wyników sportowych są aminokwasy - Mark stworzył gamę suplementów, które pozwoliły mu na wielki powrót do sportu.

Mark został wyróżniony niemiecką nagrodą za najlepszego sportowca roku. Po jego niespodziewanym zwycięstwie produkty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród innych sportowców. Doprowadziło to do powstania marki AM SPORT.

Facebook